telephone0226 812 51 06 | mutlu.cocuk.akademisi@hotmail.com
default-logo

VELİLERİMİZDEN

Okulumuz Velilerinin eğitim sistemimiz ve okulumuz hakkındaki görüşlerini bu sayfadan takip edebilirsiniz. Okulumuz hakkında görüşlerini iletmek isteyen velilerimiz mutlu.cocuk.akademisi@hotmail.com mail adresimizden bizlere ulaşabilirler.


Cennet Altun

Oğlum,Mutlu Çocuk Akademisi'nde kendini pozitif yönde çok geliştirdi. Çağımıza uygun modern tekniklerle,bol aktiviteli ve eğlenceli oyunlar ile dolu dolu bir eğitim dönemini sonlandırdık.
Başta Zeynep Hanım olmak üzere,tüm öğretmenler ve personelinize ilgileri ve güleryüzleri için çok teşekkür ediyor,başarılarınızın artarak devam etmesini diliyoruz.

Zehra Gülhan Şahin

Mutlu Çocuk Ailesi;
2 yıldır çocuklarıma gerçekten çok güzel bir aile oldunuz.Öncelikle Zeynep Hanım'a böyle bir kurumla bize güzel hizmetler sunduğunuz,her zaman güler yüzlü olduğunuz için teşekkür ederiz.
Mine Öğretmenim;enerjinize hayranız.Şefkatinizi,sabrınızı ve güler yüzünüzü unutmayacağız.
Fatma Teyzemiz; her gün onlarca ayakkabıyı sabırla ve güler yüzle giydirip çıkartmak kimsenin harcı değil sanırım :)
Aşçımız Zehra Teyzemizin güzel yemekleriyle çocuklarımız büyüdü serpildi;emeklerinize sağlık.
Diğer tüm öğretmenlerimiz ve personelimizin de emekleri için sonsuz teşekkürler.
Bizler sizleri hiç unutmayacağız.
Toprak & Çınar

Aysel-Aydın YILMAZ

Sabahın 08.00’ında yüzünde gülücük hiç eksik olmayan personeliniz oğlumu karşıladığı için,akşamın 16.00’ına kadar anne şefkati ile oğlumla ilgilenen öğretmeni olduğu için, her anını dolu dolu geçirip bir çocuğa öğrenebileceğinden daha çok şey kattığınız için;
yapılan eleştirilere “Haklısınız benimde çocuğum olsa sizin gibi endişe duyardım” diyebilecek kadar samimi olduğunuz için;
konuşma eğitimi sürecinde gösterdiğiniz üstün çaba ve özveri için, en önemlisi de oğlum okulunuza başladıktan sonra gelişim sürecinde bize yardımlarınız için ve çocuğuma çok katkınız olduğu için önce öğretmenimize ,sonra oğlumun böyle bir sıcak ortamla buluşmasını sağlayan kurucunuz tüm ekibinize oğluma sağladığınız sıcak bir aile ortamı ve gösterdiğiniz itina için çok teşekkür ederiz .

AYÇİN - TURGUT KOÇAK

Merhaba Mutlu Çocuk Akademisi
Öncelikle Zeynep Hanım'a ve diğer tüm yetkili öğretmen ve görevlilere ve en çok Aslı öğretmenimize çok çok teşekkür ederiz.
Sizlerle geçirdiğimiz bu 4 yılda harika anılarımız oldu. Sizlerde onların bir ailesi oldunuz.
Başarılarınızın devamını diler , Hep Mutlu kalmanızı temenni ederiz.

YASİN - AYSUN YILMAZ

3,5 senedir sizinle geçen güzel yolculuğumuz son buluyor, bugün minicik elleri tuttunuz kocaman akıllı,bilgili bir birey teslim ediyorsunuz. Emeklerinize sağlık.
Sonsuz sevgiler ve saygılarla

NAGEHAN - FIRAT FİDAN

İlk adım ilk heyecan derken koca uzun yılı geride bıraktık. Önce öğretmenimize sonra mutlu çocuk ailesine güvenerek ilerledik. Sevgi, saygı ,mutluluk dolu günler geçirdik.Umarım çocuklarımız aynı heyecanı yeni okul hayatlarında yaşarlar.
Her şey için çok teşekkür ederiz. Emeğinize, ilginize , sevginize sağlık sizleri unutmayacağız.

ELİF - GÖKHAN BEKTAŞ

Sevgili Mutlu Çocuk Ailesi;
Belinay'ımız 3 yıldır sizlerle çok mutlu günler geçirdi. Kızımıza kattıklarınızdan dolayı velileri olarak çok teşekkür ederiz.Başarılarınızın devamını diler sonsuz teşekkür ederiz.

GÜLSÜM-AHMET KUMALİ

Mutlu Çocuk Akademisi :)
Sizi tanıdığımız için çok şanslıyız. Güler yüzünüz, ilginiz için sonsuz teşekkürler .

KEVSER-ERDEM İŞİGÜZEL

Güzel okulumuz, güzel öğretmenlerimiz
Sizlerle iki yıldır öyle tarifsiz, öyle güzel anlar yaşadık ki... Tercihimizi sizleri seçerek çok doğru bir karar verdiğimizi anladık. Tüm ilk heyecanlarımızı bize yaşattığınız için defalarca teşekkürler.
Her şey için Mutlu Çocuğun bize kattıkları için teşekkürler .

GEDİK AİLESİ ADINA YELTUĞ GEDİK

Öğretmen bilgi verendir. Öğretmen öğretendir. Öğretmen anadır, babadır. İnsan ufkunu aydınlatır. Etrafta sevgi ile yaklaşır, sevgi aşılar. Dosttur, herkesle barışıktır, barışçıdır. İnsanın bilgili olmasına yardımcı olur. İnsanı tanır, çevreyi tanır, dünyayı tanır. Yenilikçidir, hep yenilikten yanadır, yeni şeyleri önce o öğrenir. İnsanın içinde bulunan, açığa çıkmamış yeteneklerini o tespit eder. Öğrenciyi beceri ve bilgisi doğrultusunda yönlendirir. Sever, sevilir, hep sevgiden yanadır. Tükenmeyen bilgi, bitmeyen enerji kaynağıdır. Konuşmak bir sanattır, bilgi aktarılması işidir. Oğlumu böyle bir ortama dahil edebildiğim için ve bu güne kadar aile sıcaklığını sayenizde tattırabildiğim için çok mutluyum. Sizleri ve kocaman ailenizi hiçbir zaman unutmayacağız. Hayatın engebeli yollarında sizlere başarılar dilerim… Her şey için çok teşekkür ederim…

SONGÜL YIKILMAZ

''Bir çocuğa küçük şeylerden zevk almasını öğreten,ona büyük bir servet bırakmış olur...'' (Etienne Gilson)

MUTLU ÇOÇUK AKADEMİSİ BENİM KIZIMA KÜÇÜK ŞEYLERDEN MUTLU OLMASINI ÇOK GÜZEL ÖĞRETMİŞ... BU BENİM İÇİN ÇOK
ÖNEMLİ BİR DEĞER... OKUMAYI YAZMAYI HER ÇOCUK ZAMANI GELDİĞİNDE ÖĞRENİR AMA BU DUYGULARI ZAMANINDA ÖĞRETMEK GERÇEKTEN PROFESYONELLİK İSTER.... İŞTE BU DA BENCE SİZİN, MUTLU ÇOCUK AKEDEMİSİ'NİN FARKI...

BENİM KIZIM KREŞE BAŞLADIĞINDA OKULUN EN KÜÇÜK BİREYİYDİ ..TABİ Kİ BEN DE HER ANNENİN DUYABİLECEĞİ ENDİŞELERİ DUYDUM ...AMA BU DUYGULARIM DENEYİMLİ KADROSU, SEVGİ DOLU KALPLERE SAHİP ÖĞRETLENLERİNİZ SAYESİNDE KISA ZAMANDA BİTTİ... .EVET BEN VE KIZIM MUTLU ÇOCUK AKADEMİSİNDE MUTLUYUZ :) ÖNCELİKLE İLK ÖĞRETMENLERİMİZ ESRA VE ARZU ÖĞRETMENLERE, SONRA DA SU AN YILDIZLAR SINIFININ EN BÜYÜK YILDIZI OLAN AYLİN HANIMA ÇOK TEŞEKKUR EDİYORUM...DÜN HAZIRLAMIŞ OLDUGUNUZ GÖSTERİ MUHTEŞEMDİ ..TÜM ÇOCUKLARIMIZ ÇOK BAŞARILI VE MUTLUDUYDU...
YAŞADIGIM DUYGULARI, MUTLUGU KELİMELERE SIĞDIRMAK İNKANSIZ ...EMEĞİ GECEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKUR EDİYORUM.

BAĞDA AİLESİ

6 ay önce İstanbul dan Yalova'ya taşındık.Bizim için yepyeni bir hayat başladı ve 3 yaşındaki kıymetlilerim, ikizlerim için kreş aramaya basladım. Çok endişeliydim dolaşmama arayışa bile gerek kalmadan tavsiye üzerine ilk size yani doğru adrese geldim. Bazı şeyler şanstır,kısmettir. Konu çocuklarınız olunca dünya değişsin istiyorsunuz bizim dünyamız sizinle değişti eksiği var fazlası yok.Takdir edersiniz ki ikizlerle organize olmak,yemek yemek vs. rutin her şeyi yapmak çok zor ve sinirsiz sabır gerektiriyor. Basta Zeynep Hanım,Mine Hanım,sınıf öğretmenimiz Çiğdem Ekinciye ve tüm akademi ekibine gösterdiğiniz ilgi,sevgi,sabır,şefkat ve çocuklarıma bu değerli donemi eğlenerek eğitme anlayışınızla dopdolu geçirmelerini sağladığınız için sonsuz teşekkür ediyoruz. Mutlu çocuk akademisi ile musmutlu nice çocuklar yetiştirmeniz dileklerimizle...

DERYA AKTAŞIN

Canım kızım Dilanın kişisel gelişiminde yapmış olduğunuz katkılardan dolayı “Mutlu Çocuk Akademi” ailesine çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

ELİF ÇETİN

Evlatlarımızın küçücük yüreklerine kocaman bir dünyayı sevgiyle ve şefkatle sığdırdınız ve onlara paylaşmayı, saygıyı ve arkadaş sevgisini, sonsuz sabır ve merhametle aşıladığınız için hepinize sonsuz teşekkürler.

HAŞİM KABANKA

Beke’miz çok şanslı. Mutlu çocuk akademisi ile hayata başlıyor. Dileriz ki hep akademik okullarda ve böyle öğretmenler ile olur,eğitim hayatı. Eğitim çizginiz,modern görüşünüz ve geleceğe bakışınızın değişmemesini umuyoruz. E ğitimin , öğretimin ve insanlığın ne olduğunu sizlerden öğrenecek evlatlarımız.Önümüzdeki yıllarda beraber olmak dileğiyle…

PINAR AKYILIZ

İbrahim Efe Mutlu Çocuk Akademisi ile çok şeler kazandı. Etrafa bakış açısı değişti. Bizde İbrahim Efe’de bu değişiklikleri gördüğümüz için çok mutluyuz. İyiki varsınız Emekleriniz için teşekkür ederiz.

MUSTAFA METİN

Biricik oğlumuzun Mutlu Çocuk Akademisinde geçirdiği günler içerisindeki değişim ve gelişimlerini görmek bizler için çok mutluluk kaynağı oluyor.Bunun için okulumuza teşekkür ederiz.

BEKMAN AİLESİ

Mina Ada 2,5 yaşında. Onun el faliyetlerini görünce çok mutlu olduk. İlginiz için teşekkürler. Şuan aklıma gelen tek şey ‘’ Biricik kızımız Mutlu Çocuk Akademisinde ‘’ gerçekten mutlu …
Saygılarımla

SEMRA REÇBER

Çocuklarımıza katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz. 2012-2013 yılı gözümün önünden yıllar sonra bir film şeridi gibi geçerken sizlerin bulunduğunuz kareyi donduracağımdan emin olabilirsiniz. Çünkü bu yaşta verilenlerin ileride çocukları pozitif yönden katkılar sağladığına eminim. Sizi Seviyoruz.

ŞÖLEN AİLESİ

Mutlu Çocuk Akademisi eğitimcileri ve çalışanları ile kocaman bir aile . Bu ailenin en küçük fertleri çocuklarımız ile güzel günlere , güzel yarınlara hazırlayan sizler en değerli varlıklar öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.